Danimarkalı O Marka Türkiye Pazarına Hızlı Bir Giriş Yaptı: Mağaza Sayısını Artırmayı Hedefliyor

İstanbul’da gerçekleşen imza törenine Karaca Grup İcra Kurulu Üyesi Sami Hotak ve Flying Tiger Copenhagen Satıştan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Jens Aarup Mikkelsen katıldı.

ÜÇ BÜYÜK ŞEHİRDE MAĞAZA AÇACAK

Danimarkalı Flying Tiger Copenhagen, Türkiye pazarına giriyor ve Ekim ayında ilk mağazasını İstanbul’da açmayı planlıyor. Ayrıca Türkiye’deki tüketicilere online kanallar aracılığıyla da ulaşacaklar.

İlk aşamada İstanbul, Ankara ve İzmir’de toplam 10 mağaza açacaklarını belirten Sami Hotak, Türkiye genelinde 5 yıl içinde 100’den fazla mağaza açarak 800’den fazla kişiye istihdam sağlamayı hedeflediklerini ifade etti.

Hotak, özellikle AVM’lerden markaya büyük ilgi olduğunu ve bu nedenle bu bölgelerde hızla mağaza açacaklarını söyledi. Flying Tiger Copenhagen’ın Türkiye’de güçlü bir hayran kitlesi olduğunu vurgulayan Jens Aarup Mikkelsen ise Türkiye pazarına güvenlerinin tam olduğunu dile getirdi.

1988’DE KURULDU

1988’de Kopenhag’da “Zebra” adıyla başlayan ve 1995’te “Tiger” olarak değişen şirket, bitpazarı ve milyoncu konseptiyle faaliyet gösteriyor. Türkiye’de hızlı bir şekilde yayılmayı hedefleyen Flying Tiger Copenhagen, Türk tüketicileriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x