Sevgililerini Aldattıktan Sonra Olanları Umursamazca Anlatan 21 Duyarsız Kişi

Bugün alışagelmişin dışında kalarak partnerlerini aldattıktan sonra olanları anlatan 21 kişinin hikayesini sizin için topladık.

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/jessg/people…

1. “Uzun süre evliliğimde cinsel olarak eksik kaldıktan sonra sonunda başka birisi ile görüşmeye başladım. Daha sonra kocamdan ayrılarak yaklaşık bir yıl boyunca aldattığım kişi ile beraber oldum. Başta her şey mükemmeldi ama kısa süre sonra çok toksikleşmeye başladı. Ayrıldıktan sonra uzun süre terapi görmem gerekti ve eski kocama yaptıklarım için çok kötü hissettim.”

2. “Annem ve birlikte olduğu adam o zamanki eşlerini bırakarak beraber başka bir ülkeye kaçtılar ve hatta çocuk yaptılar. Ama annem bir gün babam onu geri isterse geri döneceğini söyledi…”

3. “İşimdeki çocuktan uzun süredir hoşlanıyordum ve sonunda dayanamayıp hislerimi açtım. O da aynı şekilde hissettiğini söyledi ve hemen o gün nikahlımı bıraktım. O da uzun süredir beraber olduğu sevgilisini bıraktı. Bir yıl içerisinde çocuk yaptık ve şu an çok mutluyuz!”

4. “Çocuk yaptıktan 5 ay sonra eşimi iş arkadaşım ile aldattım. O zamana kadar 8 yıldır evliydik ama o, ben ve çocuğumuz yerine oyun oynamayı seçtiğinde her şeyin bittiğini anlamıştım. Şimdi 5 yıldır iş arkadaşım ile evliyiz ve çok mutluyum.”

5. “18 yıl süren bir evliliğim vardı ama bütün süreç boyunca pişmanlık ve hüzüntü duyuyordum. Bir gün ruh eşim ile karşılaştım ve ilk günden beraber olmamız gerektiğini biliyordum. Şimdi 10 yıldır mutlu bir evliliğim var.”

6. “Ayrılamadığım toksik bir sevgilim vardı ve bana nazik davranan bir çocuk ile onu aldattım. Şimdi 11 yıldır beraberiz ve çocuğumuz da var. Yaptığım yanlış olsa da elimden gelenin en iyisiydi.”

7. “6 yıldır beraber olduğum nişamlımı yeni tanıştığım ve benden 6 yıl genç bir çocuk için terk ettim. O zamanlar kimse neden yaptığımı anlamamıştı ama şimdi 7 yıldır hiç olmadığım kadar mutluyum.”

8. “O zamanlarki eşim zaman ile tanıyamadığım ve yanında mutsuz olduğum birisine dönüşmüştü. Bir gün başka bir çift ile konuşurken biraz bel altı konuşmaya başladık ama kısa süre sonra kötü bir fikir olduğunu fark ederek durduk. Yıllar sonra diğer kadın ile tekrar konuşmaya başladık ve birbirimize olan hislerimizi açtık. Şimdi ruh eşim ile beraber olduğum için çok mutluyum.”

9. “Ben 7 yıllık erkek arkadaşımı o da 16 yıllık karısını bıraktı ve o zamandan beri çok mutluyuz. Yaptığımız şeyin kötü olduğunu biliyoruz ama hayatımı onsuz hayal edemiyordum.”

10. “İlişkim kötüye gidiyordu ve kapıdan ruh eşim girdiği anda onunla beraber olmam gerektiğini hissettim. Kendimi engellemek için her şeyi yaptım ama 4 yılın sonunda beraber olduk ve hiç olmadığım kadar mutluyum.”

11. “Eski sevgilim kiloluydu ama aldattığım kız zayıftı. Bahanem buydu ama çok pişman oldum. Eski sevgilim tatlı, nazik ve zeki bir insandı ve keşke zamanı geri alabilsem.”

12. “Eski sevgilim sürekli onu abisi ile aldattığımı düşünüyordu ama öyle bir şey yoktu. Daha sonra o beni aldattı ve ben de intikam almak için abisi ile yattım. Görünüşe göre aşırı uyumluymuşuz ve 17 yıldır beraberiz.”

13. “Eski sevgilimi aldattığım kişi cinsel ilişki dışında oldukça odun birisi çıktı ve ben de eski sevgilime geri döndüm. Daha sonra 1 sene boyunca çıkmaya devam edip ayrıldık. Diğer kişiyleyse şu an hala en iyi arkadaşlarız!”

14. “Sevgilim ile ilişkimiz kötüye gidiyordu ama onun umrunda değildi. O sırada yıllarca gizlice hoşlandığım ama bana bakmaz dediğim çocuk ile yakınlaşmaya başladık ve onun da öyle hissettiğini öğrendim. Hemen eski sevgilimden ayrıldım ve birkaç yıl sonra hoşlandığım çocuk ile evlendik.”

15. “10 yıllık çok anlaşamadığım bir sevgilim vardı ve bir gün ruh eşime rastladığımı düşündüğüm bir çocuk ile tanıştım. Hemen ona bir şans verdim ve beraber olduk. Daha sonra ‘değişme sürecinden’ geçtiğini fark etti ve iğrenç bir insana dönüştü. Şimdi ise hayatım paramparça olmuş durumda.”

16. “Beni sürekli hor gören bir ailem vardı ve 18 yaşında evden kaçmak için erkenden evlendim. Evlendiğim kişi de çok farklı değildi ve 20 yıl boyunca bana hor davrandı. Evliliğimin sonuna doğru her gece diz çöküp tanrıya ilişkimi kurtarması için yalvardım ama onun yerine 9 yıldır en yakın arkadaşım olan birisi ile ilişki yaşamaya başladık. Korku olmadan ilişki yaşamanın nasıl olduğunu öğrenmek istedim ve 20 yıldır hala o adam ile beraberiz. Sonunda kendimi mutlu hissediyorum.”

17. “Ben değil ama kocam beni aldattı ve onunla boşanırken tanıştığım avukatım ile beraber oldum. Şimdi ise 32 yıldır evli olduğum mutlu bir ilişkim var.”

18. “İlk tanıştığımızda sevgilim çoktan evliydi ama ilişkisi oldukça mutsuzdu. Daha sonra karısının ondan gizli binlerce dolarlık borca girdiğini ve üstüne yıkmaya çalıştığını öğrendi ve bu COVID zamanındaydı. Bu yüzden mi bilmem karısını benimle aldattı ve şimdi oldukça mutlu bir çiftiz.”

19. “Sevgilim 18 yaşındayken onunla evlendim ve o zamanlar 17 yaşındaydım ama o askere gidecekti. Daha sonra yeteri kadar biriktirip bir ev alacak para gönderdi. Sorun ise benim koca evde tek başıma olmamdı ve üzülüyordum. Mektuplarından beni özlediği belli olsa da ben onu çok özleyememiştim. Daha sonra ayrıldığım lisemin partisine katıldım ve orada tanıştığım bir çocuk ile arkadaş olduk. Evime gelir saatlerce konuşurduk ama cinsel bir ilişkimiz olmadı. Sonunda eşimi terk ettim ve o çocuk ile beraber oldum.”

20. “Duygusal anlamda çok yorucu ve toksik bir ilişkim vardı ve arkadaşlarından birisi ile onu aldattım. Şimdi 6 yıldır arkadaşı ile evliyiz ve yaptıklarımdan pişman olsam da çok mutluyum.”

21. “2021 yılında bana sadece katlandığını düşündüğüm kocamı internette tanıştığım bir adam için terk ettim. Daha sonra 2022 yılında bilgisiyarında bir sürü çıplak kadın resmi buldum ve bunların ne olduğunu sordum. Meğersem birçok farklı kadın ile internetten ilişki yürütüyormuş. Hala düşündüğümde çok sinirleniyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x