Son dakika | İsak Vural’a Benfica talip oldu! Sözleşmede Fenerbahçe maddesi

Fenerbahçe’nin sözleşmesini karşılıklı olarak feshettiğini açıkladığı ancak geri çağırma hakkına sahip olduğu İsak Vural, Avrupa’nın önemli kulüplerini peşine taktı.

İSVEÇ BASINI YAZDI
Fenerbahçe’den Hammarby’ye transfer olan İsak Vural’a dev bir talip çıktı. İsveç basınında yer alan habere göre, Benfica’nın 17 yaşındaki futbolcuyla ilgilendiği kaydedildi.

BENFİCA PEŞİNDE
İsak Vural’ın Fenerbahçe’ye transferinden önce Benfica altyapısında forma giydiği ve Portekiz temsilcisinin genç futbolcuyu radarından hiç çıkarmadığı belirtildi.

İspanya’dan da Real Valladolid’in İsak Vural’ı takip eden takımlardan biri olduğu aktarıldı.

İsak Vural, Şubat 2022’de Benfica altyapısından Fenerbahçe’ye transfer olmuştu. Vural, daha sonra ise Hammarby’ye önce kiralık sonra bonservisiyle transfer olmuştu.

3 YIL DAHA SÖZLEŞMESİ VAR
Hammarby’nin ikinci takımında forma giyen İsak Vural’ın İsveç temsilcisi ile sözleşmesi 2026 yılına kadar devam ediyor.

GERİ ÇAĞIRMA HAKKI FENERBAHÇE’DE
Fenerbahçe’nin Türkiye Futbol Federasyonu’na sözleşmesinin feshini bildirdiği Isak Vural’ın transfer detayları ortaya çıkmıştı. 18 yaşından küçük oyuncuların kiralanmasını engelleyen ve başka bir takımda lisansı gözüken oyuncular için Türkiye Futbol Federasyonu’nun sözleşme feshi gösterdiği öğrenildi.

Yapılan anlaşma gereği Isak Vural’ın Hammarby’de kiralık olarak forma giydiği ve sarı-lacivertli kulübün istediği zaman geri çağırma hakkına sahip olduğu kaydedildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x