Selena Gomez son haliyle gündem oldu! ’10 yaş yaşlanmış’

Hailey Baldwin Bieber, Justin Bieber ile ilk kez şarkıcının 2010 yılından beri aşk yaşadığı meslektaşı Selena Gomez ile ayrıldığı Aralık 2015 tarihinde bir araya gelmişti. Ancak ikili çok sürmeden 2016 yılında ayrılmış; Bieber, Sofia Richie ile yeni bir ilişkiye başlamıştı. Richie ile de aradığı mutluluğu bulamayan Justin, Kasım 2017’de tekrar Selena Gomez ile birlikte görüntülenmişti. İkili kısa süre sonra ise tekrar bir araya gelmemek üzere yollarını ayırmıştı.

Kanadalı Justin Bieber ile ABD’li Hailey Baldwin, yaşananların ardından Haziran 2018’de tekrar bir araya gelmiş ve kısa süre sonra nikah masasına oturmuştu. Bieber’ın hayranları bu gelişme şarkısında adeta şoke olmuş, Hailey’nin şarkıcı ile Selena arasına girdiği iddia edilmişti.

SAMİMİ POZ

Aralarının kötü olduğu sanılan Hailey Bieber ve Selena Gomez’in verdikleri samimi poz ise sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı. Bir davette kamera karşısına geçen Bieber ve Gomez’in yanak yanağa durması ünlü isimlerin hayranlarını şaşırtmıştı.

“BUNUN İÇİN ÇOK YAŞLIYIM”

Selena, geçtiğimiz ay ise sosyal medyaya ara verdiğini duyurarak; “Sosyal medyaya bir süre ara vereceğim çünkü bu biraz aptalca ve ben 30 yaşındayım. Bunun için çok yaşlıyım” diye yazmıştı.

YÜZÜNDEKİ DEĞİŞİM DİKKAT ÇEKTİ

Gomez son olarak paylaşımında yüzündeki değişimiyle dikkat çekti. Saç rengi ve makyajı da gündeme gelen şarkıcıyı beğenenler kadar beğenmeyenler de vardı.

Selena Gomez’e “Resmen 10 yaş yaşlanmış”, “Bu kız neden kendiyle bu kadar oynuyor”, “Yazık tanıyamadım” yorumları geldi.

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x